motoryzacja

Wycena pojazdów i maszyn

Wycena pojazdów i maszyn

(...) Żeby sprzedać albo kupić pojazd w dobrej cenie warto najpierw sprawdzić po ile dany model i rocznik jest sprzedawany na rynku. Wbrew pozorom wcale nie trzeba do tego specjalistycznej wiedzy, ponieważ można samodzielnie wycenić sobie pojazd korzystając z internetowych kalkulatorów lub skorzystać z usług rzeczoznawcy. Samochody osobowe, czy dostawcze, wyceniane są głównie na podstawie parametrów takich jak: - data pierwszej

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy

(...) doświadczenie. Te cechy sprawiają, że z pewnością poradzą sobie z każdym problemem. Duże znaczenie odgrywa też wyposażenie danego warsztatu samochodowego. Powinien on posiadać dobre jakościowo narzędzia, ponieważ gwarantują one dobre efekty wykonanych napraw. W samochodzie wiele elementów może ulec uszkodzeniu. Jednym z nich (...)

Czy filtr cząstek stałych można łatwo usunąć?

Czy filtr cząstek stałych można łatwo usunąć?

(...) samochodu, a przede wszystkim chce uniknąć późniejszych kłopotów związanych z czyszczeniem lub co gorsza z naprawą lub wymianą filtra dpf, na pewno bez większego problemu znajdzie warsztat samochodowy we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu czy Katowicach, który za kilkaset złotych będzie w stanie uwolnić nieszczęsnego kierowcę od (...)